Türkiye genelinde 7 şube ile hizmet vermekteyiz. Size en yakın Senorita şubesi için bizimle iletişime geçebilir veya form doldurarak arama randevusu oluşturabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

İlk Heyecan!

Senorita Güzellik Salonu, yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler neticesinde 2009 yılında, ilk şubesini kurmuştur. Kurulduğu andan bugüne sizlere daima fiyat, kalite, hizmet ve başarı düsturundan asla vazgeçmeyen ekibimiz sizlerin de bize olan güveni ile 7 şube ve 150 personele ulaşmıştır.

Modern Mimari ve Hijyen,

7 şube ve 150 personele ulaşan Senorita Güzellik Salonu ailesi olarak, bizlere gelen tüm müşterilerimizin kendisini evinde hissetmeleri için gerekli olan tüm konforu düşünüyoruz, hijyen konusunda ise konu sağlık ise maksimum hassas davranan bir ekibiz.

Hizmet Yelpazemiz,

Senorita Güzellik Salonu ailesi olarak; Bölgesel Zayıflama, Profesyonel Cilt Bakımı, Epilasyon, Microblading, İpek Kirpik ve Solaryum çözümlerinde en iyi hizmeti sunmak için gerekli olan teknolojiyi takip ediyoruz ve gerekli eğitimlerle daima kendimizi geliştiriyoruz.

Kişiye Özel Hizmet ve Teknoloji,

Şubelerimizden birine geldiğinizde ilgili danışmanımız tarafından istekleriniz doğrultusunda size en uygun yöntemi ve en iyi hizmeti uluslararası kalite standartlarında sunmak için her konuda kendini geliştiren uzmanlarımız tarafından en son teknolojik cihazları ve yöntemleri uyguluyoruz.

Kendinizi İyi Hissetmenizi Sağlıyoruz,

Hastalarımız ve personelimiz için; en güvenli, konforlu, hijyenik ve teknolojik çalışma ortamını oluşturarak hizmetlerimizin kalite ve faydasını artırıyoruz. Sorunsuz ve kalıcı bir şekilde güzelleşmek adına bizi tercih edebilirsiniz.